MACRAMÉ S KŘIŠŤÁLEM

Vyprodáno

JE UŽ U SVÉ MAJITELKY ♥ ALE JESTLI BYS CHTĚLA TAKY TAKOVÉ ,-) NAPIŠ MI A JÁ TI PODOBNÉ VYROBÍM.

 Boho - shabby dekorace  na pověšení s KŘIŠŤÁLEM a boho květy ♥♥♥

Velikost křišťálu -  2cm x 7cm 

Rozměr - šíře klacku 82cm x v.109cm od klacku dolů

Pouze jeden jediný originální kousek ♥

POZOR - DOPRAVA MOŽNÁ POUZE ČESKOU POŠTOU - NA ZÁSILKOVNU JE MOC VELIKÝ ,-)))) 

-------------------------------------------------------------

NĚCO O KŘIŠŤÁLU 

Křišťál symbolizuje světlo na zemi, jeho očistnou a léčivou energii. Křišťál je "kámen kamenů". Působí jako filtr, odebírá nám negativní energii a nabíjí nás tou pozitivní.

Působí, jako harmonizující prvek mezilidských vztahů, především v rodině, pomáhá neutralizovat patogenní zóny, ultrafialové záření, elektronický smog, rentgenové a radioaktivní paprsky.

Křišťál čistí auru, odstraňuje blokády a nesoulady duše. V magické rovině odporuje všem protikladům – zlu, negativní energii, černé magii a věčné tmě. Ve formě kyvadla pomáhá určit klady a zápory, ve formě koule podporuje jasnozřivost.

Dodává životní rovnováhu, posiluje naší energii, nabíjí nás životodárnou energií a je vhodný pro meditaci. Povzbuzuje inspiraci, intuici a jasnozřivost. 

Energie křišťálu působí pozitivně na funkci štítné žlázy, srdce, krevního oběhu, plic a zažívacího traktu. Nejúčinnější je ve zklidňování neuralgických bolestí. Také ulevuje při nevolnostech, závratích, migrénách a bolestech hlavy. Pomáhá při onemocnění kůže a popáleninách, ale také při průjmech a žaludečních nevolnostech.

Zdroj: Milujeme Kameny https://milujemekameny.cz/kamen/kristal/

2 400,00 Kč